Krabice lásky 24-12-2023

Čas Vianoc nám už tradične prináša mnohé zbierky a akcie prostredníctvom, ktorých môžeme pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Aj tento rok sa naša škola zapojila do zbierky „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“. Úlohou detí bolo v každej triede naplniť krabice rôznymi maličkosťami, v ktorých nechýbali  sladké, slané, teplé, mäkké, voňavé a zábavné predmety a ktoré na Vianoce potešia a prinesú veľa radosti nejednému seniorovi v domovoch. Snažili sa každú krabicu naplniť rovnomerne, aby obsahovala aspoň po jednej z týchto kategórií. Plné krabice zabalili do vianočného papiera a do každej krabice k darčekom pridali aj nejaký milý odkaz, obrázok či vianočnú pohľadnicu, príprave ktorých sa deti venovali najmä popoludní v ŠKD. Do krabíc od topánok zabalili okrem milých darčekov aj kúsok svojho srdiečka. Touto cestou všetkým seniorom želáme hlavne veľa zdravia a veríme, že odovzdané naplnené krabice potešia a rozveselia tých, ktorí budú tráviť vianočné sviatky bez rodín či príbuzných v našej mestskej časti BA IV. Aby vedeli, že na nich myslí veľa ľudí. Našim žiakom a ich rodičom ďakujeme, že neváhali ani chvíľku a s chuťou sa zapojili do tejto milej vianočnej tradície.