McDonald’s Cup

Naši žiaci opäť ukázali, že futbal ich baví. V okresnom kole nás úspešne reprezentoval tím zostavený z dievčat a chlapcov 4. a 5. ročníka. Tento rok sa opäť dňa 15.4. 2026 zapojili do McDonald’s Cupu a na ihrisku nechali všetko, energiu, odhodlanie aj tímového ducha. Od prvého hvizdu bolo jasné, že nejde len o hru. Bojovali o každú loptu, povzbudzovali sa navzájom a ukázali, že keď držia spolu, dokážu veľké veci. Góly, pekné akcie, rýchle šprinty aj férová hra, to všetko sprevádzalo ich vystúpenie na turnaji. A hoci futbal prináša aj napäté momenty, naši hráči si zachovali úsmev a dobrú náladu až do konca. Odchádzali s hrdosťou, novými skúsenosťami a zážitkami, na ktoré sa len tak nezabúda a s krásnym 3. miestom. Gratulujeme.